Barva / vzor
Barva / vzor
Další
Velikost
Velikost
Další
Materiál
Materiál
Další
Výrobce
Výrobce
Další
Další parametry
Další parametry
Další

Antistatická obuv pro operační sály

Vyberte si u nás pracovní obuv pro zdravotní sestry, lékaře a zdravotníky, která splňuje ty nejpřísnější nároky a normy potřebné v operačních sálech. Antistatická operační obuv z naší nabídky je velmi lehká, komfortní a tvarována tak, aby pomáhala šetřit zejména kolenní klouby, záda a páteř, zaleknout se tedy nemusíte ani celodenního nošení a díky speciální podešvi znamenají jistotu před nepříjemným uklouznutím. Pokud si chcete pracovní prostředí trochu zpestřit a nechcete vsázet na klasickou bílou, antistatické pracovní boty u nás můžete vybírat i z široké nabídky barev.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení » zdravotní obuv | korkové pantofle | protiskluzová obuv | antistatická obuv

x (x)
x (x)
x (x)
  Řadit podle:
  • Na zakázku
  Antistatická obuv pro operační sály a čisté prostory Abeba 9600
  1,183.38  s DPH
  978.00  bez DPH

  Antistatická operační obuv

  • Na zakázku
  Antistatická obuv pro operační sály a čisté prostory Abeba 9610
  1,182.17  s DPH
  977.00  bez DPH
  Antistatická obuv
  x (x)
  x (x)
  • Na zakázku
  Antistatická obuv pro operační sály a čisté prostory Abeba 9620
  1,182.17  s DPH
  977.00  bez DPH
  Antistatická obuv
  x (x)
  x (x)
  • Na zakázku
  Antistatická obuv pro operační sály a čisté prostory Abeba 9630
  1,182.17  s DPH
  977.00  bez DPH
  Antistatická operační obuv
  x (x)
  x (x)
  Řadit podle:

  Antistatická zdravotní obuv pro zdravotní sestry

  Antistatické boty pro operační sály a čisté prostory, galoše na operační sál, to vše vám nabízíme v nejvyšší kvalitě od světoznámého výrobce značkové obuvi. Nabízená zdravotní obuv splňuje nejpřísnější kritéria pro použití na operačních sálech. Hodí se taky jako pracovní obuv pro zdravotní sestry. Díly nim sestřičky nebo ošetřující pracovnice v léčebnách sanatoriích „ustojí“ bez bolesti nohou i náročné a dlouhé dny.

  Zdravotnická obuv na operační sály

  Zdravotní obuv pro operační sály Abeba splňuje nejpřísnější kritéria pro použití v prostředí s nejvyššími nároky na čistotu. Při delším stání navíc budou šetřit vaše záda i nohy a lépe tak zvládnete i delší směny v plném soustředění. Zdravotní obuv dámská také znamená větší jistotu proti případnému uklouznutí. V neposlední řadě vašim nohám zdravotní obuv poskytuje komfort a pohodlí, které v práci prostě musíte ocenit.

  Obuv ze speciálního autoklávovatelného materiálu

  Antistatická pracovní obuv pro lékaře a sestry, tedy nejen pro operatéry, splňuje ty nejpřísnější kritéria a normy, které jsou pro operační sály, laboratoře a jiné čisté prostory nutností. Obuv vás potěší překlopným a snadno nastavitelným patním páskem pro ještě vyšší bezpečnost a speciálním materiálem, který je vhodný i pro autokláv při 121°C. Nedílnou součástí antistatické obuvi je protiskluzová podešev SRC, která zaručuje maximální odolnost proti skluzu, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky speciálnímu materiálu, který je hlavní devízou antistatické obuvi, lze jednoduše obuv umýt dezinfekčními roztoky, ale také je snadno vypere pračka na 60°C. Obuv speciálně navržena pro operační sály poskytuje všem členům operatérského týmu dokonalý komfort, který je mnohdy při několikahodinovém stání u náročné operace k nezaplacení.  Dle potřeby a účelu je obuv vyrobena ve více barevných provedení i velikostech, které odpovídají evropské normě pro pracovní obuv EN ISO 20347:2012.

  Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!