Barva / vzor
Barva / vzor
Další
Velikost
Velikost
Další
Materiál
Materiál
Další
Výrobce
Výrobce
Další
Další parametry
Další parametry
Další

Detekovatelné oděvy

Jednorázové detekčni oděvy jsou doporučeny na pracovištích se zvýšenými nároky na ochranu výrobků před kontaminací oděvem, zjistit ji lze právě díky detekčnímu proužku. Prohlédněte si jednorázové detekční čepice které jsou lehké, prodyšené a díky kvalitnímu materiálu je lze použít i opakovaně.

Prohlédněte si také > Jednorázové oděvy a pomůcky | Jednorázové čepice | Jednorázové rukavice | Jednorázové haleny a blůzy

x (x)
x (x)
x (x)
  Řadit podle:
  • Skladem
  Detekovatelná jednorázová čepice Clip – 100 kusů
  1.91 /ks s DPH
  1.58 /ks bez DPH
  Čepice s detekčním proužkem
  x (x)
  Řadit podle:

  Detekovatelné jednorázové oděvy

  Jednorázové oděvy s detekčním proužkem doporučujeme používat všude tam, kde jsou zvýšené nároky na ochranu výrobků před potencionální kontaminací právě oděvem nebo některou z jeho součástí. Pakliže by se stalo, že kontaminuje detekční oděv výrobek, je tento díky detekčnímu proužku zjištěn a může být z výrobku odstraněn.

  Jednorázové detekovatelné čepice

  Detekovatelná čepice je nepostradatelnou součástí všech zaměstnanců, kteří se pohybují v potravinářském a gastronomickém provozu. Slouží k dokonalé ochraně vaší hlavy i vlasů před ušpiněním a především chrání veškeré výrobky před kontaminací vlasy.

  Jednorázová detekovatelná čepice se vyrábí z kvalitního netkaného polypropylenu, který je skvěle prodyšný a mimořádně lehký. Nasazování čepice je díky pružné gumě, která je po celém obvodu, opravdu snadné, a navíc vám padne jako ulitá. Detekovatelnou čepici můžete mít v mnoha barevných provedeních, což vám jednoduše umožní rozdělit zaměstnance na různé pracovní úseky. Díky kvalitnímu materiálu lze jednorázovou čepici používat opakovaně, a tak je to s většinou námi nabízených jednorázových oděvů.

  Jednorázová detekovatelná zástěra

  Jednorázové igelitové zástěry, které jsou opatřeny detekovatelným proužkem, zajišťujícím vynikající ochranu všech výrobků před nežádoucí kontaminací, ale také chrání ošacení před ušpiněním. Díky hliníkovému proužku, kterým je zástěra vybavena, se velmi snadno zjišťuje detektorem kovu. Její kvality oceníte v širokém potravinářském průmyslu, kde jsou její služby stále žádanější, také se skvěle hodí ve farmaceutickém a biologickém odvětví. K výrobě jednorázové detekovatelné zástěry byl použit kvalitní polyetylen, který je velmi lehký a připravený k vaší každodenní ochraně. Kvalitní materiál umožňuje opakované používání zástěry, pokud ji drasticky nepoškodíte. Velmi rychle přehodíte zástěru přes hlavu a v zadní části stáhnete dle potřeby úvazky pro ještě vyšší účinnost.

  Pokud potřebujete pro vaše zaměstnance detekovatelné oděvy, využijte naši nabídku, kterou neustále rozšiřujeme. Navíc na veškeré zakoupené jednorázové oděvy poskytujeme náhradní plnění bez navýšení ceny.

  x (x)