Barva / vzor
Barva / vzor
Další
Velikost
Velikost
Další
Materiál
Materiál
Další
Výrobce
Výrobce
Další
Další parametry
Další parametry
Další

Holínky a gumáky

Chraňte si nohy a oděv i při práci v gastro nebo jiném provozu, kde je zvýšená pravděpodobnost styku s vodou, olejem nebo jinou tekutinou – holínky jsou doplněny vynikající protiskluzovou podešví, budou vás tedy spolehlivě chránit před uklouznutím. Pořiďte si gumové holínky – vysokou obuv z PVC – která vás ochrání v náročném prostředí vašeho pracoviště nebo třeba venku na zahradě před rozmary počasí, s touto obuví budete vždy v teple a suchu.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení » zdravotní obuv | crocs | korkové pantofle | protiskluzová obuv

x (x)
x (x)
  Řadit podle:
  • Skladem
  Holínky Eris dámské PVC 3/4 bílé
  356.95  s DPH
  295.00  bez DPH
  Holínky dámské bílé
  x (x)
  Řadit podle:

  Holínky a gumáky

  Pracujete v provozu, kde dochází ke zvýšenému styku s vlhkostí nebo s oleji? Jste zaměstnaní v potravinářské nebo jiné gastro výrobě? Pokud trávíte delší dobu v práci na nohách a potřebujete je mít v suchu a bezpečí, pořiďte si kvalitní gastro holínky. Uleví namáhaným kloubům a svalům a odlehčí vašim nohám i zádům. Pořiďte si zdravotní obuv, co vám dá maximum komfortu i bezpečí.

  Vyberte si ze širokého sortimentu obuvi přizpůsobené zvláštním nárokům nejrůznějších gastronomických a potravinářských provozů. Správná pracovní gastro obuv je odolná proti působení zvýšené vlhkosti a olejů, některé modely navíc mají také zpevněnou špičku.

  Nezapomeňte si také pořídit nízkou gastro obuv (sandály, pantofle i mokasíny) pro kuchyňské a potravinářské provozy.

  Ochranná gumová obuv

  Holínky, gumovky, gumačky či gumáky, ať už je každý nazývá, jak chce, jedno je jisté a to, že v botách z gumy nebo PVC jsou vaše nohy chráněné před vodou či bahnem. Holínky a jiná gumová pracovní obuv vás potěší při každém nečekaném deštivém počasí či bouřce, také jsou velmi vhodné do blátivého terénu, ale také vás budou věrně doprovázet při práci na zahradě i kolem domu. K výrobě holínek bylo použito vysoce odolné PVC, které vaše nohy zaručeně udrží v naprostém suchu a bezpečí. Nedílnou součástí holínek je velmi odolná, pevná a protiskluzová podešev, se kterou můžete bezstarostně vyšlapovat i v těch nejsilnějších bouřkách i v blátivém terénu. Díky preciznímu zpracování se v holínkách budete cítit vždy bezpečně, ale zároveň také komfortně.

  Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!