Služby a informace, které vám ušetří čas i peníze

Služba Zápůjčka Služba Balíčkování Výběr velikosti oděvu Náhradní plnění

Potisk a výšivka

Barevný potisk oděvů Výšivka

Videa

Video návody Video prezentace

Ostatni informace

Časté dotazy Dokumenty ke stažení GDPR Platební možnosti
Způsoby dopravy
Hodnocení a reference Dopravní možnosti Reklamace

Služba Zápůjčka


                                                                      Stáhnout formulář pro BALÍČKOVÁNÍ

 Jak správně zvolit velikost oděvu

Náhradní plnění
Náhradní plnění

Revoluční potisk textilu a materiálů InkTransfer

Jedná se o nejodolnější digitální technologii současnosti pro kvalitní potisk nejen textilu. Vysoce odolné transferové potisky lze kvalitně provádět na veškeré druhy textilu, ale i kartony, dřevo, kůže, kovy, sklo, keramika.

Tisk probíhá na folii pro následný tepelný přenos v transferovém lisu na cílový povrch. Tiskárna obsahuje 5 slotů na barvy – CMYK + 2x WHITE pro přetisk barevného tisku bílou barvou. Formát tisku až 290 x 394 mm, rozlišení 5760x1440dpi.

Lze tisknout libovolná loga nebo fotografie. Výsledný tisk je odolný praní na 40°C a působí velmi příjemně na dotek. Bez rozdílu, zda tisknete na bavlnu, polyester, nylon, kůži, koženku nebo jiné textilní materiály, vždy očekávejte vysoce kvalitní odolný potisk.

Máte zájem o tuto službu nebo potřebujete další informace? Kontaktujte nás, rádi vám odpovíme:   info@2pservis.cz  nebo  +420 374 802 047
 

Ukázky našich potisků

triko potisk

triko potisk kardio

Základní informace

  • Velikost tisku: 290 x 394 mm
  • Tiskové rozlišení: až 5760 x  1440 dpi
  • Lze tisknout na různé povrchy
  • Kvalitní, odolný potisk
  • Perfektní podání barev, včetně bílé

Služba výšivka

Často vyhledávanou službou je také možnost strojové výšivky loga.  Strojní vyšívání zajišťuje velmi trvanlivý branding a lze jej provádět na bavlněné a směsové textilie, bavlněné úplety, fleece, softshell, apod. Nejčastěji vyšíváme na pracovní haleny, kalhoty, šaty, trička, fleecové vesty a mikiny nebo na softshelové bundy. Používáme profesionální japonský průmyslový vyšívací stroj HappyJapan a díky mnohaleté zkušenosti ručíme za kvalitu výšivky.

Pro realizaci výšivky je nutné mít logo v grafickém formátu, ideálně v křivkách a znát barevnost a rozměr. V případě, že logo nemáte zpracované, můžete využít služeb našeho grafika. Umístění loga na výrobek s ohledem na jeho velikost a prvky a všechny detaily včetně cenové nabídky s Vámi rád komunikuje náš obchodní zástupce.

Máte zájem o tuto službu, nebo potřebujete další informace? Kontaktujte nás, rádi vám odpovíme:  obchod@2pservis.cz  nebo  +420 602 703 726

video ukázka výšivky