Barva / vzor
Barva / vzor
Další
Velikost
Velikost
Další
Materiál
Materiál
Další
Výrobce
Výrobce
Další
Další parametry
Další parametry
Další

Pracovní obuv

Pracovní obuv musí ve většině pracovištích splňovat řadu náležitostí, především z hlediska bezpečnosti – nabízíme vám pracovní boty se zvýšenou odolností, protiskluzovými a antistatickými prvky nebo třeba ocelovou špičkou. Můžete si tedy být jistí, že Vás obuv ochrání takřka na každém kroku.

Mimo skvělý moderní design plní roli i jako skvělá pohodlná pracovní obuv, se kterou se nezaleknete ani celodenní směny díky její schopnosti spolehlivě tlumit nárazy.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení » zdravotní obuv | crocs | korkové pantofle | protiskluzová obuv

x (x)
x (x)
  Řadit podle:
  • Výprodej
  Pracovní sandále Ampera S1 ESD SRC white
  300.08  s DPH
  248.00  bez DPH
  Pracovní obuv z hladké úsně s ochrannou špicí
  x (x)
  x (x)
  • Výprodej
  Pracovní obuv Miami S3 celokožená
  300.08  s DPH
  248.00  bez DPH
  Pracovní celokožená obuv
  x (x)
  x (x)
  Řadit podle:

  Kvalitní pracovní obuv

  Nejen že vaši nohu spolehlivě ochrání, ale navíc dobře vypadají a jsou pohodlné. Tak se nic nestane, když se zapomenete po práci přezout. Nikdo si toho ani nevšimne.

  V nabídce máme dva typy – jedny jsou uzavřené, šněrovací a hodí se spíše do venkovních provozů. Druhé jsou lehčí, s odvětráním, na suchý zip a ocení je všichni, kteří pracují ve vnitřních prostorách, přesto jejich nohám hrozí úraz.

  Svršek bot je z kůže a vnitřní část ze syntetických materiálů, které dobře odvádějí pot. Podrážka tlumí nárazy při chůzi a pyšní se výbornou protiskluzovou funkcí. Vaše prsty ochrání dobře ukrytá ocelová špička.
  „Takže pozor boty! Pochodem vchod!“

  x (x)
  x (x)