Barva / vzor
Barva / vzor
Další
Velikost
Velikost
Další
Materiál
Materiál
Další
Výrobce
Výrobce
Další
Další parametry
Další parametry
Další

Jednorázové haleny a blůzy

Jednorázová halena a blůza nemusí sloužit pouze zdravotníkům, ale může posloužit také návštěvám nebo pacientům při různých zdravotních vyšetřeních. Tyto oděvy české výroby jsou vyrobeny z velmi lehké netkané textilie, která je dobře prodyšná a příjemná na dotek. Díky její univerzální velikosti je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

Prohlédněte si také >  Jednorázové oděvy a ochranné pomůcky | Zdravotnické oděvy | Oděvy pro pacienty

x (x)
x (x)
  Řadit podle:
  • Skladem
  Jednorázový komplet SMS nesterilní
  119.79  s DPH
  99.00  bez DPH

  Jednorázový komplet SMS nesterilní

  • Momentálně nedostupné
  Jednorázový komplet
  54.45  s DPH
  45.00  bez DPH
  Jednorázový komplet z netkané textilie
  x (x)
  Řadit podle:

  Jednorázové haleny a blůzy

  Jednorázové haleny a blůzy z lehké a výborně prodyšné netkané textilie jsou efektivní ochrannou pro oděv i tělo. Jednorázová halena je ideálním ochranným oděvem například pro tatínky při porodu v porodnici.

  Jednorázová halena z netkané textilie

  Jednorázová halena je vhodná nejen pro pacienty, také pro návštěvy, ale díky svému zpracování je nepostradatelná při různých vyšetřeních v nemocnicích včetně magnetické rezonance. Halena je vyrobena z velmi lehké a bezprašné textilie, která je dobře prodyšná, velmi jemná a svou lehkostí je nenahraditelná. Díky univerzální velikosti halenu snadno využijí nejen ženy, ale také muži. Véčkový výstřih umožňuje velmi snadné a rychlé oblékání přes hlavu a díky rovnému i klasickému střihu je vhodná opravdu pro každého. Speciální a kvalitní zpracování netkané textilie dovoluje používat jednorázovou halenu opakovaně.

  Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené jednorázové oděvy!

  x (x)
  x (x)