Barva / vzor
Barva / vzor
Další
Velikost
Velikost
Další
Materiál
Materiál
Další
Výrobce
Výrobce
Další
Další parametry
Další parametry
Další

Nadměrná obuv

Popelka obula střevíček a byla slavná svatba. Všichni to známe, ale ne každý má nohu maličkou jako Popelka. Ale kvůli větším rozměrům nohy nikdo naštěstí nemusí nosit boty připomínající galoše. Není nutné rezignovat na pohodlí a elegantnost. I velká bota může slušet.

Vyzkoušejte si boty také v oddělení » zdravotní obuv | crocs | korkové pantofle | protiskluzová obuv

x (x)
x (x)
  Řadit podle:
  • Na zakázku
  Abeba Arrow 8302 antistatické pantofle SRA
  1,552.43  s DPH
  1,283.00  bez DPH
  Nadměrná obuv Abeba s patním páskem
  x (x)
  x (x)
  Řadit podle:

  Moderní nadměrná obuv

  Popelka obula střevíček a byla slavná svatba. Všichni to známe, ale ne každý má nohu maličkou jako Popelka. Ale kvůli větším rozměrům nohy nikdo naštěstí nemusí nosit boty připomínající galoše. Není nutné rezignovat na pohodlí a eleganci. I velká bota může slušet. Dnes je již v nadměrných velikostech mnohem větší výběr, než byl dřív a lidí s velkou nohou přibývá. Proto jsme tu i my se svou nabídkou, abychom vám ulehčili život a hledání.  Ani v zaměstnání se nevzdávejte komfortu a dopřejte svým nohám jen to nejlepší, vždyť nohy vás nosí spoustu let.

  Suecos Bil

  Model Bil je novinkou od značky Suecos®, který díky exkluzivní technologii Health Tech ™, nabízí zdravější pohyb. Bota je lehká, protiskluzová a uzavřená. Rovná, protiskluzová X-Cell™ podrážka lehce pohltí nárazy vznikající při chůzi, za což vám budou vděčná vaše kolena i záda. Podrážka je dostatečně široká a tím zvyšuje vaši stabilitu. Vyrobena je z lehkého, moderního materiálu EVA. Cirkulaci vzduchu v botě zajišťují větrací otvory a na noze drží díky šněrovadlům.

  Nadměrná obuv Bil má elegantní, skandinávský design. Hodí se jak pro muže, tak pro ženy. Vyjímatelná stélka se strukturou včelí plástve Air System Honeycomb™ je děrovaná a rychle odvede vlhkost od vašich chodidel. Stejně tak CoolTech™ podšívka je navržena tak, aby udržela vaše nohy v suchu, navíc je velmi měkká a pohodlná.

  Náhradní plnění pro nadměrnou obuv

  Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!