Barva / vzor
Barva / vzor
Další
Velikost
Velikost
Další
Materiál
Materiál
Další
Výrobce
Výrobce
Další
Další parametry
Další parametry
Další

Kuchyňské utěrky bavlněné

Nabízíme vám kvalitní bavlněné utěrky vyrobeny ze 100% bavlny – díky tomu jsou zdravotně nezávadné, příjemné na dotek a výborně savé, poslouží tedy skvěle jako bavlněné utěrky na nádobí i úklid do gastro provozů a hotelových i domácích kuchyní. Bavlně útěrky nabízíme v různých barvách a vzorech.

Prohlédněte si také > Hotelový a bytový textil | Pytle na prádlo | Ubrusy

x (x)
  Řadit podle:
  • Skladem
  Utěrky kuchyňské bavlněné – 60°C praní – 5 kusů
  32.67  s DPH
  27.00  bez DPH
  Utěrky kuchyňské
  x (x)
  Řadit podle:

  Kuchyňské utěrky

  Nabízíme vám kuchyňské utěrky na nádobí, bavlněné utěrky, utěrky v různých barvách a vzorech. Všechny naše utěrky můžete používat nejen na utírání nádobí, ale díky jejich dobré savosti je lze použít i při běžném úklidu.

  Utěrky kuchyňské bavlněné

  Bavlněné utěrky patří díky své vysoké savosti do každé domácí kuchyně, gastro provozů, ale také nemohou chybět v žádné hotelové či profesionální kuchyni. Kuchyňské bavlněné utěrky jsou vyrobeny z velice jemného a zdravotně nezávadného materiálu, kterým je 100% bavlna, což je zárukou příjemného doteku i pro citlivou pokožku.

  Mezi další přednosti bavlněné utěrky patří leštící schopnost, díky které snadno vyleštíte nejen nábytek, ale také skleněné plochy, na kterých nezanechá ani jediný chloupek. Pomocí dokonalého složení materiálů a kvalitní výroby, lze utěrky jednoduše vyprat v pračce.

  Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!

  x (x)