4 tipy na praktické Vánoční dárky

Již od dětství bychom chtěli bílé Vánoce, klid a pohodu. Krásná představa – kupa sněhu, cukroví, teplo rodiny a pohádky, žádný shon, žádný kvalt, žádný stres. Realita je často jiná. „Už máš všechny dárky? Vánoce jsou za rohem.“ „Dárky, Vánoce? Vždyť je to až za měsíc.“ „To uteče, uvidíš. A uklizeno a napečeno už máš?“

Tak nějak takhle nebo podobně probíhá teď velké množství rozhovorů. Myslím, že letos budou Vánoce trochu jiné než obvykle. Ale o to víc si je snad užijeme. Díky koronaviru, který stále řádí, je většina obchodů zavřená. Ale bez těch dárečků, by to nebylo ono, tak je sháníme, kde se dá. Někdo vsadí na samovýrobu, někdo se bude tlačit ve frontách před supermarkety. Naštěstí je tu internet a možnost nákupu dárků tam. A že nemáte inspiraci? Tak tady je pár typů z našeho e-shopu.

Čím jsme starší, tím více vnímáme tu jedinečnou atmosféru Vánoc, ale asi bychom byli zklamaní, kdybychom pod ozdobeným stromkem nic nenašli. A co teprve děti. Ty se na Vánoce a hlavně dárečky těší snad celý rok. Tak začněme jimi.

Dětskédětské ložní Mimoni oči jistě rozzáří barevné ložní povlečení, fleecové deky nebo osušky se známými postavičkami z pohádek a filmů. Na povlečení byla použita 100% bavlna, šetrná k dětské pokožce, dobře saje a odvádí vlhkost, je prodyšná a krásně hřeje. Tak co třeba povlečení s Mimoni?
Deky zahřejí nejen tělo, ale i dušičku. Tak třeba ta s Minnie?
Mají vaše děti rádi Avengers? Pořiďte jim osušku s nimi a nebudete je muset každý večer nahánět do koupelny.

 


adjustační ponožkyCo by asi tak mohlo potěšit dospěláky? Něco praktického a zároveň hezkého a přinášejícího pohodu. Ponožky. Ale ne ledajaké! Ajustační ponožky neurazí ani mámu s tátou, ani babi s dědou. Přinášejí nohám potřebný relax, pomáhají v boji s bolestí, otoky a nedostatečným krevním oběhem. Dále slouží jako doplňková terapie k léčbě vbočených palců, kladívkových prstů, …. Ponožky jsou z jemného a příjemného materiálu. POZOR, nejsou určené k běžnému nošení.

 

zdravotní obuvŽeny, ať už zdravotnice nebo z jiných oborů, jistě uvítají naši nabídku oblečení profesního nebo pro volný čas. Také zaujme nabídka zdravotní obuvi. Najít něco dalšího pro pány se může zdát jako oříšek, ale společně ho rozlouskneme. I když se muži mohou jevit jako drsňáci, pokud jde o spaní, jsou stejní, jako ženy, mají rádi teplo, měkoučko a hebko.

Pro ložní set antistresskvalitní odpočinek máme nejen pro ně sady dek a polštářů, za všechny jmenujme třeba sadu Antistress.

Tak krásné Vánoce bez zmatků, shonu a stresu, plné pohody, klidu a otevřených srdcí, to vše a mnohem víc vám z toho našeho srdce přejeme my všichni z 2P SERVISU.

 

Doporučujeme vám velmi zajímavý článek o historii odívání ve zdravotnictví ZDE.