Stali jsme se členy Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR

S hrdostí a radostí vám oznamujeme, že  jsme se stali členy Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR.

AZZP ČR je spolkem – zájmovým sdružením cca 140 členů – vesměs zaměstnavatelů více než 50 % OZP. Členy jsou podnikatelé, obchodní společnosti, družstva, ale také některé neziskové organizace. Liší se svou velikostí, obchodním zaměřením, technickou i obchodní vyspělostí na trhu. Asociace pracuje na bázi dobrovolné spolupráce, nevytváří pevnou organizační strukturu, funkcionáři pracují dobrovolně. Postupně vytváří neformální komunikační a poradenská centra v regionech, podílí se spolu s dalšími partnery na organizování odborných i obchodních akcí. Organizuje účelové semináře a školení k důležitým problémům, nejen k samotné problematice dotací.

Samotná asociace se vystihuje takto: „Jsme sdružením, společnou iniciativou a platformou, která již více než 30 let hájí zájmy významné skupiny zaměstnavatelů více než 50 % osob se zdravotním postižením. Naši členové jsou výhradně české firmy s rozmanitými obory působnosti a vzhledem k charakteru legislativních podmínek podmiňujících podporu pracovních míst zaměstnávají prakticky výhradně české zaměstnance. Usilujeme o rovnováhu podnikatelské konkurenceschopnosti a sociálního poslání ve prospěch osob se zdravotním postižením. MĚNÍME ZAŽITÉ POSTOJE. Pomáháme zaměstnavatelům vracet zdravotně postižené do života.

Podnikání v jakékoliv sféře není jednoduché a přináší řadu problémů a komplikací, ale na druhou stranu také zisk. V podnikatelské sféře se pohybují i lidé, kterým nestačí pouze materiální uspokojení a v rámci své činnosti pomáhají zejména těm, kteří jsou trhu práce znevýhodnění.

Touto cestou se vydala i naše firma 2P SERVIS s.r.o.  Každý někdy potřebuje radu, podporu sinějšího, vstupem do asociace toto získáváme , a dokonce mnohem víc.

Jako člen…
… můžeme požádat o pomoc s příspěvkem na podporu zaměstnávání OZP,
… máme možnost podílet se na změnách v legislativě,
… dostáváme informace z první ruky a s předstihem,
… můžeme se navzájem podporovat s ostatními členy díky výměně zkušeností,
… máme možnost účastnit se vzdělávacích akcí,
… jsme součástí největší asociace s 30letou tradicí,
… jsme součástí komunity.