Jak nás Hodnotíte a reference zákazníků

Vážení zákazníci, zde se dozvíte relevantní informace, jak nás hodnotí naši zákazníci na uvedených portálech. Kliknutím na ikony se zobrazí podrobné hodnocení a zároveň můžete přidat své. Děkujeme. Níže se můžete podívat na reference od našich zákazníků. Pakliže nám budete chtít také napsat referenci, budeme moc rádi a těšíme se, že nám ji zašlete na: info@2pservis.cz Předem děkujeme.
 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

2P SERVIS s.r.o. - chráněná dílna na Firmy.cz
 

Facebook hodnocení
 

Google hodnocení

———————————————————————————————————————————

Reference od našich zákazníků
 

———————————————————————————————————————————

18.4.2023

Dobrý den, děkuji za zaslání faktury. Vámi zaslané pracovní oděvy jsou moc hezké a kvalitní, jsme nadšeny. Líbí se nám kvalita i materiál, dvěma slovy je to super! Budeme se těšit na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne, Jaroslava Kubíčková a kolektiv školní kuchyně.
Základní škola Velké Meziříčí, Školní 2055, příspěvková organizace

———————————————————————————————————————————

30.3.2022

Ráda bych za naší neziskovou organizaci Život bez bariér, z. ú. z Nové Paky poděkovala za poskytnutí sponzorského daru ve formě základní hygienické potřeby. V této nelehké době je to opravdu dar k nezaplacení.  Jinak děkuji také za bezproblémovou komunikaci s obchodním oddělením. Ještě jednou moc děkujeme a upřímně si Vaší pomoci vážíme. Hodně zdaru ve Vaší práci a především hodně zdraví všem

Za Život bez bariér, z. ú. – M.Vokurková

———————————————————————————————————————————

21.3.2022

Chtěl bych touto cestou poděkovat za dar pro náš Domov ve Věži a Domov Nové Syrovice, který nám Vaše firma poskytla. Díky Vašemu rychlému a vstřícnému jednání  jsme tak mohli lépe zvládnout provoz v nelehké covidové době. Věřím, že letošní rok bude pro naši vzájemnou spolupráci příznivější.

Ing. Vladimír Frič

ředitel Domova ve Věži a v Nových Syrovicích

———————————————————————————————————————————

30.8.2021

Náš Domov již s Vaší firmou spolupracoval když jsem nastoupila. Celkem jsme spokojeni, ale mohla by být kratší dodací lhůta pro dodání zboží, i když poslední dobou se to zlepšilo.

Chválím Vaší obchodní zástupkyni paní Červenou, je vždy ochotná a pokud může vyjde nám vždy vstříc. Výrobky z výprodeje jsme využili a ušetřili jsme pár korun na oblečení.

Vaší firmu bych klidně doporučila.

Domov Barbora Kutná Hora, poskytovatel sociálních služeb

———————————————————————————————————————————

20.8.2021

O Vaší firmě jsme se dozvěděli z internetu. Spolupráce se datuje od konce roku 2015 a veliké plus je poskytování náhradního plnění.
Líbí se nám hledání společného řešení našich požadavků, komunikace rychlost vyřízení, ochota a vstřícnost. Obzvláště si ceníme profesionálního přístupu v době pandemie COVID-19, při nákupu a dodávkách jednorázových oděvů a pomůcek pro náš domov.
Uvítali bychom ještě rozšíření sortimentu ložního povlečení při praní na 60° C a více. Jinak velká spokojenost.
Díky využití nákupu výprodejových oděvů, jsme ušetřili finanční prostředky, rozšířili profesní oděvy pro náš personál – vkusný střih, barevné provedení, žádané kapsy na oděvech.
Doporučujeme Vás i dalším odběratelům, převážně sociálním zařízením, protože jsme s Vámi velice spokojeni.

provozně-ekonomický úsek, Domov pro seniory v Perninku

———————————————————————————————————————————

13.8.2021

O firmě 2P SERVIS s.r.o. jsme se dozvěděli na základě osobní schůzky s obchodní zástupkyní firmy p. Jarošovou. Zaujala nás široká nabídka pracovních oděvů a možnost je vyzkoušet. Zboží je kvalitní, skvělá komunikace, rychlé vyřízení objednávek.
Nedávno jsme využili nabídku na výprodej pracovních kalhot, což nám přineslo hlavně finanční úsporu.
Spolupracujeme v oblasti nákupu OOPP již řadu let a vždy jsme byli spokojeni. Určitě bychom vás doporučili i jiným odběratelům díky širokému výběru zboží, skvělé komunikaci a profesionálnímu přístupu. Těšíme se na další spolupráci.

referent majetkové správy Domov pro seniory Třebíč, Koutkova-Kubešova, p.o.

———————————————————————————————————————————

9.8.2021
Vaše firma nám byla doporučena do výběrového řízení, které jste bezpečně vyhráli.
Spolupráce s některými dodavateli je slušně řečeno nesnadná, s Vámi je to opravdu zábava, jsme v rukou profesionálů s lidským přístupem, a to je cítit při každé naší spolupráci. Děkujeme za Vaše darované rondony, využijeme je pro naše brigádníky a praktikanty.
V každém případě bych Vás doporučil dalším odběratelům.

Martin Šemotl, ředitel hotelu LS ROYAL Mariánské Lázně a.s.

———————————————————————————————————————————

6.8.2021

Naše organizace s vaší firmou spolupracovala již několik let, než jsem zde nastoupila.
Jsem spokojena s kvalitou výrobků, širokým sortimentem a pestrou nabídkou zboží za přijatelné ceny s možností podporovat osoby se zdravotním postižením. Dále i s výbornou spoluprací se zástupci vaší firmy.
Nedávno jsme objednali výrobky z výprodeje a využili jsme je k výměně značně opotřebovaných oděvů zaměstnanců za výhodnou cenu. V současné nelehké době jsme nuceni co nejvíce snižovat náklady na provoz organizace. Jsem přesvědčena, že váš sortiment osloví také ostatní organizace ze sociálních služeb, proto bych Vás doporučila i jiným.

Zásobovačka, Domov pro seniory Mitrov,p.o.

———————————————————————————————————————————

16.4.2021

Dobrý den, paní Poláková, peníze dorazily na účet v pořádku, potvrzuji jejich připsání na účet. Je velmi příjemné jednat a nakupovat u firmy, kde funguje řádná, rychlá, věcně správná a navíc příjemným způsobem vedená komunikace se zákazníky.

U vaší firmy budeme proto nakupovat opakovaně (i když malé objemy, protože si kupuji pracovní oblečení jen sama pro sebe). Ale doporučuji už teď váš e-shop kolegyním.

Přeji hezký den! S pozdravem, Marcela Jemelíková.

———————————————————————————————————————————

15.7.2020

Chtěla bych tímto způsobem poděkovat Vaší firmě  2P SERVIS s.r.o. provoz Sušice a to konkrétně paní Jarošové a dalším zaměstnancům spolupracujícím na našich objednávaných zakázkách za bezchybné vyřizování a rychlou a příjemnou komunikaci při řešení našich zakázek u Vaší firmy.

Do konce roku 1989 byli naši zaměstnanci oblékáni do v té době dostupného, uniformního, bílého zdravotnického oblečení, které však se za pár let stalo nežádoucím. Naše potřeba se ubírala směrem vytvořit našim uživatelům ve stacionáři co nejpříjemnější, civilní prostředí a v tomto smyslu jsme hledali možnost nalézt firmy s oděvní výrobou pracovního oblečení, které bude pracovní, ale pro nás zajímavé střihem, různorodostí druhů, širokou nabídkou barev, dobrou kvalitou materiálu.

Od roku 1989 jsme urazili ve hledání „dobré firmy“ velmi dlouhou cestu- vznikalo spousta firem, které šily na zakázku oblečení, jehož barevný základ však byl pouze bílý s volbou barevných komponentů, jako například lišty u kapes, límečky, lemování a nejpoužívanější materiál byl bílý kepr. Postupně jsme nalézali i firmy, které měly například v barevné nabídce pouze fleecové vesty, nebo pouze dámská a pánská jednoduchá trička. Prošli jsme tedy i v některých obdobích zklamáním z dodávaných výrobků, jelikož bylo nutností reklamovat nestálost barev, praskající a trhající se švy a dvoujehlová zakončení.
      
Spolupráci s Vámi jsme zahájili v roce 2015 a podnětem byla účast kolegyně na školení APSS v Praze, odkud dovezla Vámi prezentované propagační materiály a katalogy Vaší firmy. Nabídka velmi zaujala – především její pestrost, barevnost a po první objednávce samozřejmě kvalita a výdrž materiálů. Velkým bonusem pro rozhodnutí s Vámi spolupracovat bylo také šití pracovního oblečení z kvalitních strečových materiálů s praktickým a velmi příjemným složením bavlny a elastanu. Velké plus samozřejmě je nutné přičíst tomu, že každý výrobek provází „ ES Prohlášení o shodě“ a máte širokou nabídku doprovodného zboží, které souvisí s pracovním prostředím a hygienou na pracovištích v sociálních službách.

Od tohoto okamžiku spolupráce pokračuje a řešení zakázek a objednávek s paní Jarošovou je vždy bezchybná, rychlá a příjemná záležitost. Vždy jsem se setkala s velkou ochotou a příjemnou komunikací. Zakázky a zboží byly vždy odeslány v pořádku v bezchybné skladbě dodávaných druhů a velikostí oblečení a proto toto poděkování míří i za ostatními zaměstnanci, kteří na každém zakázce mají podíl. Děkuji mnohokrát za péči o naše požadavky a přeji firmě jen dobrou budoucnost.

Šárka Obrdlíková(pověřený pracovník pro vyřizování zakázek pro zaměstnance), Denní a týdenní stacionář Jihlava, příspěvková organizace Královský vršek 1106/9, 586 01 Jihlava.

———————————————————————————————————————————

20.5.2020

Před 6 lety jsme se s nabídkou firmy 2P servis seznámili na kongresu pro poskytovatele sociálních služeb v Táboře. Oslovila nás zejména nabídka pracovních oděvů, která pro nás byla zrovna aktuální. Po oslovení firmy jsme se setkali s velmi vstřícným přístupem, byly nám zaslány vzorky oděvů na vyzkoušení  a vše probíhalo rychle a hladce. Pracovní oděvy už řešíme pouze s firmou 2P servis. Později jsme dostali nabídku na povlečení pro naše klienty a i s ním jsme velmi spokojeni. Posledním odebraným zbožím bylo povlečení kanafasové, ze kterého jsme přímo nadšeni.

Jednou větou: spolupráce s firmou 2P servis je bezproblémová, vstřícná a probíhá v přátelské atmosféře.

Mgr. Marta Korandová , vedoucí všeobecná sestra  G-centrum Mikulov.

———————————————————————————————————————————

9.12.2020

Certifikát Dobrého Anděla