Pořízení moderní technologie

Že není nejvhodnější doba na rozhazování? No není. Ale utrácení za nové moderní technologie není rozhazováním, je to investice. V našem případě investice ne zrovna malá, ale věříme, že se vyplatí nám i vám. Nám se vrátí vynaložené finanční prostředky a vám budeme moci nabídnout ještě větší kvalitu výrobků a jejich zpracování.

Za podpory EU jsme mohli pořídit dva nové moderní stroje – Inovenso PE550 a střihací centrum Bullmer Turbocut. Z dotace jsme zafinancovali 50% pořizovací ceny těchto strojů, díky nimž nezůstává naše firma stát a stále se rozvíjí a modernizuje výrobní procesy.

Dovolte nám nové stroje představit:

Inovenso PE550

PE-550 je stroj vhodný pro výrobu nanovláken v průmyslovém měřítku. PE-550 funguje s 56 tryskami, což umožňuje vysokou produktivitu pro hromadnou výrobu nanovláken, ale může také fungovat s 1 tryskou při práci na projektech výzkumu a vývoje. Pracuje se 4 injekčními zásobníky, což umožňuje pracovat současně až se 4 nezávisle řízenými různými polymery. 

Obsluha stroje Inovenso PE550 ovládá prostřednictvím 12palcového dotykového panelu vše důležité. Uživatelsky přívětivé rozhraní činí operace jednodušší a poskytuje přesnou kontrolu nad procesem a konečným produktem. Zadané parametry je možné ukládat a v případě potřeby znovu vyvolat.


Zdroj: YouTube

PE 550 je jedním z nejpokročilejších systémů Electrospinning (elektrostatické zvlákňování) dostupných na trhu. Stroj má vysokou úroveň s velmi přesnou kontrolou procesu a konečných produktů na bázi nanovláken.

Turbocut

Turbocut je stroj pro profesionální řezání různých textilních materiálů až do výše 25 mm. Díky lehkému můstku a kosternímu designu řezné hlavy v kombinaci s vysokofrekvenčním pohonem nože je TURBOCUT jedním z nejrychlejších ve své třídě.

Turbocut

Hlavní využití najde tento stroj v čalounictví a oděvnictví. Jeho výhodou je nízká a efektivní spotřeba energie, přesnost řezu a minimalizace plýtvání materiálem.