Tiki Pro

Tiki Pro

Obsahuje masku, popruhy, filtr P3, ventilátor s interní baterií, šroubovací těsnění, nabíječku a externí baterii.

Dostupnost: ...
Výrobce:
Za nákup získáte: 0 bodů
Položka se již neprodává
Kód produktu Z-OSTA-00289 Kategorie , Štítek

Potřebujete poradit?

+420 374 802 047

Pondělí - Pátek 07:00 - 15:00

info@2pservis.cz

Hodnocení

Popis

Tiki Pro celoobličejová přetlaková ochranná maska je jedním z nejvyspělejších výrobků na trhu, vyráběný ve Švédsku pro ochranu osob pracujících v nebezpečných prostředích. Ventilátor automaticky upravuje průtok vzduchu podle potřeb uživatele, takže se mu dýchá snadno i po delší dobu užívání. Maska Tiki má zabudované LED diody a má certifikaci dle nejvyšší třídy ochrany pro filtrační prostředky s pomocnou ventilací (PAPR) EN 12942 TM3P.

Respirátor Tiki je napájený baterií, a to interní baterií s výdrží 1-2,5 hodiny podle provozní zátěže. Jako příslušenství je k dispozici externí baterie s větší kapacitou. Ventilátor je dále vybaven LED osvětlením, které usnadňuje práci v temných podmínkách. Snadno použitelná maska z plastů PET-G a TPE poskytuje zcela volný výhled. Skvělý výhled usnadňuje komunikaci, neboť vidíte oči a výrazy obličeje vašich spolupracovníků. Navíc při použití masky můžete snadno používat telefon. Kvalitní popruhy z měkkého a lehkého materiálu pro optimální komfort.

Tiki Pro obsahuje masku, popruhy, filtr P3, ventilátor s interní baterií, šroubovací těsnění, nabíječku a externí baterii. Tiki Pro sada je nejlepší volba pro profesionální uživatele, kteří používají ochranné prostředky při každodenní práci. Kompletní sada se dodává v tvrdé tašce, do níž se vejde také více masek. Velikosti: M a L.

  • vyvinuto ve Švédsku
  • lehká konstrukce
  • výborné zorné pole
  • lze používat brýle
  • splňuje nejvyšší třídu ochrany
  • výběr velikostí

Další informace

Hmotnost 0.000 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tiki Pro“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *